Portofino

Veikals Portofino piedāvā zīmolu Harris un Ballin apavus. Tie ir izcilas kvalitātes itāliešu meistaru darbs. Veikala piedāvājumā ir arī zīmolu Fabi un Dino Bigioni apavi.

Zīmols Harris, kas izveidots 1913. gadā, piedāvā izsmalcināta stila apavus kungiem. Harris apavi tiek šūti tikai no augstākās kvalitātes materiāliem plašā krāsu gammā, apavu tapšanas gaitā rūpīgi sekojot ikvienas operācijas precizitātei. Simts gadu laikā Harris meistari līdz perfektumam izkopuši itāļu apavu meistaru roku darba tradīcijas, izmantojot arī Francijas ekspertu labāko pieredzi. Laika gaitā mainās apavu stili, bet Harris izcilība paliek nemainīga. Tikai valkājot Harris, var gūt priekšstatu, cik komfortabli un kvalitatīvi ir roku darinājuma apavi. Turklāt tie ir stilīgi, eleganti un unikāli. Tie ir apavi, ar kuriem valkātājs var pamatoti lepoties. Harris apavi pasaulē ir kvalitātes vizītkarte – tie atrodami tikai labākajos itāļu apģērbu un apavu veikalos.

Zīmols Ballin piedāvā eleganta dizaina roku darba apavus dāmām. Apavi kā sievietes dārglietas – tā Ballin pozicionē savus izstrādājumus, tiem izmantojot tikai augstākās kvalitātes ādu, strazus, mežģīnes un citus materiālus. Ballin kurpes, siksniņkurpes un zābaki stilīgi, izaicinoši un seksīgi, tāpēc tie piestāv ikvienai sievietei.

Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 16
Tālr. +371 29444905